YDS Hazırlık

YDS Hazırlık

English Exam Center çatısı altında verdiğimiz YDS kursları ile UZAKTANYDS.COM aracılığıyla sahip olacağınız eğitim setlerinin içerikleri farklı değildir. YDS ve YÖKDİL eğitimlerimize kayıt olan her öğrencimize uzaktan eğitim paketini armağan ediyoruz.

33 yıllık eğitim geleneğine, tecrübesine ve de uzmanlığına sahip olan Akademik Batı Dilleri Bursa’da üniversite tecrübesine sahip en iyi kadroyla size mümkün olan en iyi şartlarda eğitim vermektedir. Adayların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak 120 saatlik YDS programı yapılmaktadır. Bunun yanında yoğunlaştırılmış YDS programlarımızla İlkbahar YDS ve Sonbahar YDS’nin yanında E-YDS sınavlarına sizi hazırlamaktan mutluluk duyacağız. Kurumumuzu ziyaret edip deneme sınavına katılabilir ve seviyenizi belirledikten sonra siz kahvenizi içerken size en uygun YDS programına karar verebiliriz. UZAKTANYDS.COM’da YDS gibi sınavlara hazırlık sürecinde öğrenmeniz gereken her türlü detay yer almaktadır.

Sitemizde YDS Ön Hazırlık modüllerimiz ESSENTIAL ve SMART paket adı altında sunulmaktadır.

Sitemizde YDS modüllerimiz STANDART ve PREMIUM paketleri adı altında sunulmaktadır.

Sitemiz sürekli olarak hem mevcut paketlerin içeriğine eklemeler yapılarak hem de yeni e-paketler ile zenginleştirilmektedir.

Sitemizde YDS adına gerekli olan tüm Gramer Konu Anlatımları, Soru Tipleri Açıklamları, Özgün Sorular, Binlerce Çözümlü Test, Çeviri Çalışmaları, Okuma ve Kelime Çalışmaları ve Çıkmış Soruların Çözüm Videolarını bulabilirsiniz.