Kurumsal Hizmetlerimiz

Mesleki İngilizce (İş İngilizcesi), kamu ve ozel sektörde etkin bir İngilizce kullanımına ihtiyaç duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen öğrencilerimize yöneliktir. Meslek hayatımızda aktif olarak İngilizce konuşma, yazışma, dinleme, konferans ve toplantılara katılmamız gereken pozisyonlarda bulunabiliyoruz ve bu gibi durumlarda nitelikli İngilizce bilgi ve becerisi göstermek, kariyerimizde etkili rol oynayabiliyor. Genel İngilizce bilgisinin yetemediği meslek alanları içinse çalışma alanınıza uygun mesleki İngilizce eğitim müfredatı oluşturarak bir yandan İngilizcenizi ust seviyelere tasırken, bir yandan da ihtiyaç duyacağınız güncel meslek terimleriyle pekiştiriyoruz.

Akademik batı dilleri olarak İş İngilizcesi kurslarımız iş dünyasında yabancı dil becerisinin önemini göz önüne alarak hazırlanmıştır. Bu sebeple, eğitim kampüslerimizde alanında uzman eğitimleri ile sürekli olarak oluşturdukları güncel ve özgün içerikler ile iş yaşamında ihtiyaç duyacağınız yazışma kalıplarından, uygun hitaplara; kültürel farklılıklardan uluslararası iş sahalarında görülen standartlara kadar her konuda destek olurlar.
Akademik batı dıllerı Mesleki İngilizce kurslarımız öğrencilerimizin seviyeleri belirlendikten sonra kendilerine uygun olan seviyeden başlayarak, bir yandan mesleki ingilizce terimlere aşina olmalarını sağlayacak okuma ve konuşma pratikleri yapılırken, bir yandan düzenli devam eden, İngilizce deneme sınavlarıyla öğrencimizin seviyesi kontrol altında tutulur. Bu süreç içerisinde öğrencimizin ücretsiz Conversatıon aktivitelerine katılmasını, binamız kütüphanesinden yararlanmasını ve son derece faydalı olabilen düzenli paylaşımlarımızı kaçırmamak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmesini tavsiye ederiz.

Firma Çalışanlarına İngilizce Eğitimi

Firma calısanlarına verilen yabancı dil eğitim programlarımızda ilk adım, firmanın mensuplarının bu eğitimi almak istemesindeki amacının ve beklentilerinin saptanmasıdır. Bunu, firma çalışanlarının mevcut dil düzeylerinin belirlenmesi, amaca ve düzeylere uygun müfredat oluşturulması izler.

Özellikle uluslararası çalışmaların yoğunlaştığı günümüzde İngilizcede de, tıpkı Türkçedeki gibi her meslek alanına göre değişen kullanım şekilleri, terimler, kalıplar vardır. İş yazışmaları, konferanslar, toplantılar ve sunumlarda aktif olarak bulunan çalışanların, gerek kariyerleri gerekse firmalarının lehine çalışabilmeleri adına bu alanlarda yeterli dil seviyesine gelmiş olmaları mühimdir.

Uzman eğitim kadrolarımız ve profesyonel ekibimizin gelişimlerini sürekli olarak takipte tuttuğu firma çalışanları için düzenlenecek kursun süresi, gün ve saatleri, içerik vb. ayrıntılar şirket yetkilileri ile birlikte belirlenir. Gerekli görüldüğünde “firmaya özel” müfredat oluşturulur. Akedemik batı dilleri yıllardır pek çok kurum ve kuruluşa Genel İngilizcenin yanı sıra hukuk, tıp, havacılık, denizcilik, dış ticaret ve tekstil gibi birçok alanda İş İngilizcesi eğitimi verilmektedir.

Birlikte çalıştığımız firma mensuplarının öncelikle İngilizce seviye ve becerilerini belirleriz. Daha sonra ise eğitimlerine, meslek alanlarına göre ihtiyaç duyabilecekleri güncel kullanım şekilleri ile harmanladığımız özel bir müfredat ile devam ederiz. Böylece, eğitim süresince Genel İngilizce seviyesi arttırılırken, bir yandan da iş sebebiyle gerekebilecek teknik bilgilere aşinalık kazandırırız. Burada önemli olan eğitimin amaç ve hedeflerini doğru belirlenmesidir.

Ayrıntı bilgi için bizi arayabilir, eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Dilerseniz firmanızı ziyaret edebilir, ijtiyaçlarınıza uygun olan en kısa sürede çözüm önerilerimizi sunabiliriz.