AKADEMİK İngilizce

Akademik Kids

Burada İngilizce Öğrenmek Bir Eğlencedir.
• Yapılan araştırmalara göre çocuklar İngilizce öğrenmeye 6 ve 14 yaşları arasında başlayıp çalışmalarını konuşma ve dinleme üzerine yoğunlaştırırlarsa ileride mükemmel İngilizceye sahip olabilirler. 
• İngilizce öğrenimine erken yaşta başlayan çocuklar İngilizceyi doğal bir şekilde eğlenerek öğreneceklerinden, özgüvenleri artacak ve takip eden süreçte diğer derslerinde de başarılı olacaklardır. 
• Lisede veya Üniversitede, çocuğunuzun hazırlık okuması için zaman veya bütçe ayırmanıza gerek kalmayacaktır.
 • Erken yaşta eğitime başlamak, çocukların dile hâkimiyetini arttıracak ve bir yetişkinden daha kısa sürede ve daha iyi İngilizce öğreneceklerdir. 
İngilizce konuşmanın önündeki en büyük engel formül ezberleme üzerine kurulu gramer temelli eğitimdir. KIDS AKADEMİ İlköğretim İngilizcesi, Eğitim Sisteminin esas amacı öğrencinin hedeflenen dilde iletişim kurmasını (konuşma ve anlama) sağlamaktır. 
KIDS AKADEMİ İlköğretim İngilizcesi programı sayesinde çocuğunuzda bu yaşlarda mevcut olan doğal konuşma yeteneğinin hızla geliştiğini göreceksiniz. Çocuğunuza İngilizce öğretmek için geç kalmayın. 14 yaşından sonra dil öğrenimi zorlaşmakta ve daha fazla çaba istemektedir. Erken yaşta eğitime başlamak çocukların dile hakimiyetini arttıracak ve bir yetişkinden daha kısa sürede ve daha iyi İngilizce öğrenecektir!